Zahájení provozu očkovacího centra

Přípravy očkovacího centra v budově ČVUT jsou dokončeny. Provoz zahájí v pondělí 12. dubna v 10 hodin. Převezme tak funkci původního provizorního očkovacího místa v děčínské nemocnici, kde pro jeho provoz nebyly vhodné podmínky. Klienti objednaní původně do nemocnice už budou docházet pouze do budovy ČVUT. Nové prostory nabídnou kromě většího místa také lepší dopravní dostupnost a parkování. Jakmile bude k dispozici větší množství vakcín, bude možné navýšit kapacitu až na 500 osob denně. Centrum bude v provozu 7 dní v týdnu, souběžně se bude očkovat ve 3 očkovacích místech označených písmeny A, B a C.

Prostor na velkém sále poskytuje ČVUT v Praze za symbolickou 1,- Kč měsíčně, Krajská zdravotní a. s. bude platit pouze provozní náklady (voda, energie, úklid). Podrobnosti o provozu, kontaktní údaje a soubor informací najdete na samostatné stránce Očkovacího centra Děčín, kterou pro tento účel připravil tým pracovníků detašovaného pracoviště ČVUT. Stránka obsahuje podrobné návody jak postupovat při registraci, rezezervaci termínu, při samotném očkování i po něm. Provede Vás celým procesem očkování, aniž byste museli hledat informace jinde.

Pohled od autobusové zastávky Myslbekova Orientační mapa Plán očkovacího centra Vstup z čekárny do očkovacího místa A Vstup z čekárny do očkovacího místa B Pohled na připravené centrum Pohled na připravené centrum Stavba zástěn Sál před zahájením úprav